Viejerl0swwv4x4g1g5q

Gayrimenkul Broker Eğitimi

Gayrimenkul Ofisleri için hazırlanmış mükemmel bir İşletme Yönetimi Eğitimi

   Tanıtımı seyredin

2018 GAYRİMENKUL BROKER EĞİTİMİ

Broker eğitimi gayri menkul sektöründe ofis işleten girişimcilerin başarısını artırabilmesi ve daha profesyonel çalışabilmesi için hazırlandı.

Toplam 6 Bölümden oluşan eğitimde tam 24 Ders var. Ayrıca eğitim indirilebilir dosyalarla desteklendi.

Eğer siz de bir broker olarak hizmet veriyorsanız bu eğitimden oldukça faydalanabilirsiniz.

Birinci Bölüm; sektörün güncel durumu, işletme sahibinin görev tanımı, sorumluluk ve yetkilerine ayrıca sahip olması gereken kişilik özelliklerine değindik.

İkinci Bölüm; işletme modelinin üç fonkisyonu olan Çalışma Sistemi, İnsan Kaynakları Sistemi, Yönetim Sisteminin ana başlıklarını değerlendirdik.

Üçüncü Bölüm; Çalışma Sisteminin temel parçaları olan Strateji oluşturma ve uygulama, İş modeli oluşturma ve iş modelinin 9 temel taşı, İş Eylem planının hazırlanması ve sahaya aktarılması konularını kapsıyor.

Dördüncü Bölüm; başlı başına İnsan Kaynakları sistemine ayrıldı. Aday üretmekten işe alıma, doğru işe başlatmadan eğitimlere, Motivasyondan performans yönetimine kadar bu bölüm içerisinde işledik. İşten çıkartma konusuna da bir ders ayırdık.

Beşinci Bölüm; Yönetim Sistemi. Bu bölümde bir işletme sahibinde olması gereken 10 temel yetkinliğin neler olduğunu, koçluk ve mentorluğun nasıl kullanılacağını, finansal disiplinin neden önemli olduğunu, işletmede karşılaşabileceğiniz sorunların kaynaklarını ve çözüm yollarını paylaştık.

Altıncı Bölüm; bölge seçimi ve ofis açarken dikkat edilmesi gereken teknik konulara vurgu yaptık.

Sektörde yeni olanlar için iyi bir başlangıç eğitimi oldu. Kendi markasını yöneten işletme sahipleri için de oldukça kapsamlı bir içerikle doldurduk.

Eğitime inananlara kolay gelsin.

Her tür sorularınız için bize ulaşın.

[email protected]


Eğitmeniniz


Güven AÇIK
Güven AÇIK

1980 yılında T.E.D. Ankara Koleji'nden mezun olduktan sonra 1985 yılında İ. Ü. Orman Mühendisliği'ni tamamladım.

Daha sonra iki yıl ABD, Texas, Houston, Baylor Tıp Fakültesi, Psikiyatri Bölümünde, Uyku Bozuklukları Merkezi'nde Polysomnography Uzmanlık Sertifikası alarak çalıştım.

Aynı üniversitede Davranış Bilimleri, Temel Psikoloji, Neuro Bilimi ve Yönetim Bilimi dallarında yüksek öğrenim gördüm.

Türkiye'ye dönüşümden sonra belli bir süre otomobil sektöründe satış danışmanlığı yaptım. Ardından, kendi eğitim ve danışmanlık şirketimi kurma kararı alarak Kişisel Gelişim sektörüne geçtim. 1991-1998 yılları arasında kişisel gelişim sektöründe uzmanlaşıp İletişim, Satış, İkna, Müzakere, Zaman Yönetimi, Sunum becerileri, İçsel Liderlik, Mülakat teknikleri, Personel seçme ve yerleştirme, Değişim yönetimi, Hedef belirleme ve Öncelik yönetimi, Müşteri odaklılık, Öfke yönetimi, Stres yönetimi, Takım ruhu yaratma, Kilit huy kalıpları konularında seminerler ve danışmanlık hizmetleri verdim.

1994-1996 yıllarında İngiltere Londra'da ITS Grubunda NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Sertifikaları aldım. Ian McDermott, Joseph O'connor, Tad James ve Türkiye'de de “Usta Eğitmen” Doç. Dr. Wyatt Woodsmall ile birlikte çalıştım. 2005 yılında INLPTA tarafından “NLP Eğitmeni” sertifikası almaya hak kazandım.

1998 yılında gayri menkul sektörü ile tanıştım. 2 yıl Re/Max Ulus Şubesinde gayri menkul danışmanı olarak çalıştım. Aynı ofiste 2 yıl da Ofis Yöneticiliği yaptım. Ardından Century 21 Türkiye ile eğitim konusunda yüklenici anlaşması yaparak 7 yıl boyunca aynı kurumda Broker ve Gayri menkul Danışmanı eğitimleri verdim. Bu sürede birçok gayri menkul ofisine koçluk ve danışmanlık hizmeti vererek ofis sistemleri kurdum ve danışman işe alımı ve eğitimleri gerçekleştirdim.

Gayri menkul sektöründe projeden satış konusunda da çeşitli inşaat firmasına eğitim, stratejik planlama, pazarlama desteği sağladım.

Halen GA Danışmanlık 'ta İşletme Koçluğu, Eğitmenlik ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermeye devam ediyorum.

Evli ve iki kız çocuk sahibiyim.

Her Yönüyle Gayrimenkul Danışmanlığı” ve Gayrimenkulde Kazandıran Diyaloglar" kitaplarının yazarıyım.


Kurs İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kurs şimdi başlıyor ve hiç bir zaman bitmiyor! Kursun başlama ve bitiş tarihi tamamen size bağlı. İstediğiniz zaman başlayıp istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.
Kursa erişim süremin bir sınırı var mı?
Hayır yok. Yaşam boyu bu bağlantıyı sınırsız kez kullanabilirsiniz. Hiç bir kısıtlamanız olmayacaktır. Ayrıca her yıl Ocak ayında yapacağımız güncellemelerden de etkilenmeyerek yeni ve taze bilgilere sürekli ulaşabileceksiniz.
Kurstan memnun kalmazsam ne olacak?
Sizin mutsuz olmanızı istemeyiz! Eğer memnun kalmadıysanız bize 30 gün içinde bildirin ve yapmış olduğunuz ödemenizin tamamını geri verelim

Hemen başlayın!