Glgurtctvgfcynn8375e

Her Yönüyle Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanı Olun, Kendinize Çalışın ve Dilediğiniz Kadar Kazanın

   Tanıtımı seyredin

Bu kursta, Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğini yapabilmek için ihtiyacınız olan temel bilgilere sahip olacaksınız. Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğinde başarılı olmak için gerekli olan, bireysel özelliklerden başlayıp satacağınız veya kiralayacağınız portföyleri nasıl bulacağınıza, mülk sahiplerinde nasıl tek yetki sözleşmesi alacağınıza, mülkleri nasıl pazarlayacağınıza, alıcı ve satıcı komisyon müzakerelerinden nasıl başarı ile çıkacağınıza kadar bütün ayrıntıları öğreteceğiz.


  1. Bu mesleğin kendine has inceliklerini öğrenmek.
  2. Bu mesleği doğru, etik ve saygın bir tutumla yapmak.
  3. Nasıl portföy bulacağınızı, nasıl sözleşme yapacağınızı öğrenmek.
  4. Her gün karşılaşacağınız itirazları kolayca aşabilmek.
  5. Nasıl servis verileceğini, bir günde kaç ev gösterilmesi gerektiğini bilmek.
  6. Karşılaşabileceğiniz zorlukları işin başında öğrenip hazırlıklı olmak.
  7. Satışı ve kiralama işlemini kapatabilmek.
  8. Gelirinizi istikralı bir hale getirmek.
  9. Gelirinizi sürekli artırıp mutlu ve huzurlu çalışabilmek
  10. Verimli çalışıp hayallerinize çabuk ulaşabilmek.


Eğitmeniniz


Güven AÇIK
Güven AÇIK

1980 yılında T.E.D. Ankara Koleji'nden mezun olduktan sonra 1985 yılında İ. Ü. Orman Mühendisliği'ni tamamladım.

Daha sonra iki yıl ABD, Texas, Houston, Baylor Tıp Fakültesi, Psikiyatri Bölümünde, Uyku Bozuklukları Merkezi'nde Polysomnography Uzmanlık Sertifikası alarak çalıştım.

Aynı üniversitede Davranış Bilimleri, Temel Psikoloji, Neuro Bilimi ve Yönetim Bilimi dallarında yüksek öğrenim gördüm.

Türkiye'ye dönüşümden sonra belli bir süre otomobil sektöründe satış danışmanlığı yaptım. Ardından, kendi eğitim ve danışmanlık şirketimi kurma kararı alarak Kişisel Gelişim sektörüne geçtim. 1991-1998 yılları arasında kişisel gelişim sektöründe uzmanlaşıp İletişim, Satış, İkna, Müzakere, Zaman Yönetimi, Sunum becerileri, İçsel Liderlik, Mülakat teknikleri, Personel seçme ve yerleştirme, Değişim yönetimi, Hedef belirleme ve Öncelik yönetimi, Müşteri odaklılık, Öfke yönetimi, Stres yönetimi, Takım ruhu yaratma, Kilit huy kalıpları konularında seminerler ve danışmanlık hizmetleri verdim.

1994-1996 yıllarında İngiltere Londra'da ITS Grubunda NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Sertifikaları aldım. Ian McDermott, Joseph O'connor, Tad James ve Türkiye'de de “Usta Eğitmen” Doç. Dr. Wyatt Woodsmall ile birlikte çalıştım. 2005 yılında INLPTA tarafından “NLP Eğitmeni” sertifikası almaya hak kazandım.

1998 yılında gayri menkul sektörü ile tanıştım. 2 yıl Re/Max Ulus Şubesinde gayri menkul danışmanı olarak çalıştım. Aynı ofiste 2 yıl da Ofis Yöneticiliği yaptım. Ardından Century 21 Türkiye ile eğitim konusunda yüklenici anlaşması yaparak 7 yıl boyunca aynı kurumda Broker ve Gayri menkul Danışmanı eğitimleri verdim. Bu sürede birçok gayri menkul ofisine koçluk ve danışmanlık hizmeti vererek ofis sistemleri kurdum ve danışman işe alımı ve eğitimleri gerçekleştirdim.

Gayri menkul sektöründe projeden satış konusunda da çeşitli inşaat firmasına eğitim, stratejik planlama, pazarlama desteği sağladım.

Halen GA Danışmanlık 'ta İşletme Koçluğu, Eğitmenlik ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermeye devam ediyorum.

Evli ve iki kız çocuk sahibiyim.

Her Yönüyle Gayrimenkul Danışmanlığı” ve Gayrimenkulde Kazandıran Diyaloglar" kitaplarının yazarıyım.


Kurs İçeriği


  KURSUN TANITIMI
Tarihinden itibaren Gün
Gün Ödeme tahsilatı sonrası

Sıkça Sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kurs şimdi başlıyor ve hiç bir zaman bitmiyor! Kursun başlama ve bitiş tarihi tamamen size bağlı. İstediğiniz zaman başlayıp istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.
Kursa erişim süremin bir sınırı var mı?
Hayır yok. Yaşam boyu bu bağlantıyı sınırsız kez kullanabilirsiniz. Hiç bir kısıtlamanız olmayacaktır. Ayrıca her yıl Ocak ayında yapacağımız güncellemelerden de etkilenmeyerek yeni ve taze bilgilere sürekli ulaşabileceksiniz.
Kredi Kartı dışında ödeme imkanı var mı?
Evet var, bu konuda bize telefonla ulaşırsanız size banka havalesi yapabileceğiniz hesap numaramızı iletebiliriz.
Nasıl Satın Alabilirim?
İsterseniz buradan kredi kartı ile isterseniz banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesi için bize telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Telefon numaramızı ana web sayfamız www.gayrimenkulegitimleri.com dan ulaşabilirsiniz.

Kursa hemen kaydolmanız halinde nelere sahip olacaksınız?

5 Bölüm, 24 video ve pdf dosyası ile desteklenmiş dersler, Ayrıca mesleğinizde hemen kullanabileceğiniz 20 yardımcı kaynak.

Örnek Kaynaklar; Gayrimenkul Ofisi Çalışma Kılavuzu, Ekspertiz Raporu, Haftalık Raporlar, Bağımsız Yüklenici Sözleşmesi, Satış vadi sözleşmesi, Kira Kontratı ve Özel Şartlar, Yer Gösterme Formu, Temsil Yetkisi, Kapanış Süreci, Mülk Sahibi Süreci, Müşteri Analizi Süreci, İş Planı, Teklif Alma Formu, Yaşam Maliyeti Formu ve diğerleri

Eğitimin sonunda 270 sayfalık "Her Yönüyle Gayrimenkul Danışmanlığı" kitabınız olacak.

HEDİYE 5 adet Gayrimenkul konusunda çok değerli özet sahibi olacaksınız.

* Tapu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

* Gayrimenkul Kiralama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

* Kat Mülkiyeti ve Kat İrtifakı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

* Değerleme Süreci Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

* Bilinmesi Gereken Gayrimenkul Terimleri


HADİ HEMEN KAYDINIZI YAPIN

EĞİTİME BAŞLAYIN

ZAMAN KAYBETMEYİN

Hemen başlayın!Ofisimize yeni katılan danışmanlar için kullandığımız Uzaktan Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi’ ni tüm Broker ’lara tavsiye ediyorum. Yapmış olduğumuz yıllık anlaşma ile Gayrimenkul Danışmanlarımızın temel eğitimi, artık sorun olmaktan çıktı.

Aramıza yeni katılan arkadaşlara sunduğumuz bu imkân sayesinde, hepsi hem kaliteli bir eğitim almış oluyorlar, hem de diledikleri zaman diliminde eğitimi tekrar tekrar izleyip eksikliklerini giderebiliyorlar. Çok küçük bir bütçe ile eğitim ihtiyacımızı yıllık olarak karşılayabilmek gerçekten çok büyük bir kolaylık oldu.

Eğitime önem veren tüm broker ’lara ve gayrimenkul danışmalarına gönül rahatlığı ile öneriyorum.

Volkan Şengül, Broker/Ofis Sahibi

BMV Gayrimenkul Ltd.Sti
www.villauzmani.com

Gayrimenkul sektöründe eğitimi önemseyen tüm gayrimenkul danışmanlarına ve işletme sahiplerine Gayrimenkul Danışmanlığı Kursu nu kullanmalarını öneriyorum.

En önemli faydası temel gayrimenkul danışmanlığı eğitim ihtiyacını tamamen ortadan kaldırması. Mesleğe yeni başlayan arkadaşların şimdi ben ne yapacağım sorusunu doygun ve ayrıntılı içerikleri ile karşılıyor. Deneyimli arkadaşlarımızın zaman zaman ihtiyaç duyduğu tekrarlar için de çözüm sağlayan bu uzaktan eğitim sayesinde, danışman arkadaşlarımızı diledikleri zaman diledikleri konuları sayısız kez izleyip eksiklerini giderebiliyorlar.

Gayrimenkul Sektöründe olanlara ve yeni başlayanlara Güven AÇIK' ın hazırlayıp sunduğu uzaktan eğitimi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ahmet TANIR

Turyap Manavgat / İşletme Sahibi